חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

הדפס ובו דיוקן הרב אברהם בנימין זאב וולף המבורג: תחריט נחושת, שחור לבן, 28X34 ס"מ, הופק בעיר פירט, גרמניה. תחת דיוקנו, נדפס בעברית: "צורת פני הרב הגאון המפורסם מהור"ר אברהם בנימין המכונה וואלף האמבורג נ"י [!] ראש הישיבה דק"ק פיורדא, בעל המחבר ספרי קול בוכים, אלון בכות ושו"ת שער הזקנים, שמלת ונחלת בנימין" תחת הכתובת העברית נוסף בגרמנית: "Wolf Lippm. Hamburger / Director der frühern jüdischen Hochschule zu Fürth. בתחתית ההדפס, נוספו תאריכי לידתו ופטירתו של רב, כנראה מאוחר יותר. על ההדפס לא מצויין תאריך הפקתו, אך יש לשער כי הופק זמן קצר לאחר פטירתו של הרב המבורגר, מתוך לוח שהוכן עוד בחייו. הדפס זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק.

כותר המבורג, אברהם בנימין זאב וולף. -Wolf Lippmann Hamburger
כותרים נוספים Wolf Lippmann Hamburger
שנה ca. 1850-1855
הערות File Record
1770-1850. ראש ישיבת פיורדא
פרשן ופוסק.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 129
מספר מערכת 990027675740205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?