חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שלמה זלמן חיים הלברשטם (שזח"ה): הדפס חלבון, גווני חום, 10.5X16.5 ס"מ. תצלום זה נתון בתוך מסגרת קרטון אפורה, שבתחתיתה נכתב: "רבי ש. ז. ח. האלבערשטאם / תמונתו היחידה בגלוי הראש" תחת כותרת זו, משמאל, הקדשה מאת תורם התצלום, נחמיה שמואל ליבאוויטש, לבית הספרים הלאומי מיום ט' בחשוון תרפ"ט [23 באוקטובר 1928]. בצדה הימני התחתון של המסגרת, העיר ליבאוויטש כי מסר לספרייה הציבורית בניו יורק (New York Public Library) מכתב מאת שזח"ה בנוגע לתצלום זה. כן הוסיף ליבאוויטש השערה, כי התצלום הופק בערך בשנת 1896-1897. ; 2. תצלום דיוקנו של שזח"ה, בנעוריו: הדפס חלבון בתבנית Carte de visite, פינותיו קצוצות, 6X9 ס"מ, הופק בעיר בייליץ, פולין. יש לשער כי תצלום זה הנו מאמצע שנות החמישים של המאה התשע עשרה. ; 3. שני הדפסים זהים, נלקחו מתוך אחד מספרי שזח"ה, ובהם תמונת דיוקנו ודוגמת חתימתו. אחד מהדפסים אלה הודבק על גבי קרטון קשיח על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', אשר הטביע את חותמתו בגבו.

כותר הלברשטם, שלמה זלמן חיים. -Salomon Salman Chaim Halberstamm
כותרים נוספים Salomon Salman Chaim Halberstamm
שנה 1855-1929
הערות File Record
1832-1900. חוקר במדעי היהדות
ביבליוגרף ואספן ספרים וכתבי יד עבריים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה צרפתית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 120
מספר מערכת 990027675570205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?