חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שני הדפסים ובהם דיוקן סופר היידיש הסופר צבי הירשקאן [צבי הירש כהן], נתרמו לאוסף על ידי מנשה וקסר, ניו יורק, בשנת 1939. בתיק: ; 1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום פניו של הירשקן: הדפס כסף, גווני חום, 9X14 ס"מ, הופק בארצות הברית. ; 2. הדפס רשת (צינקוגרפיה) שחור לבן, 9X14 ס"מ, ובה נראה הירשקאן, עטור זקן, נשען על אנדרטה. על הדפס זה לא צויין זמן או מקום הפקתו.

כותר הירשקן, צבי. -Zvi Hirschkan
כותרים נוספים Zvi Hirschkan
שנה ca. 1930-1938
הערות File Record
1886-1938. סופר יידיש
פעל בעיקר בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 118
מספר מערכת 990027675540205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?