חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום דיוקנו של הרב חיים הירשנזון, יושב על גבי סלע ואוחז ספר ומשקפיים בידו. על התצלום, הקדשה בדיו, מאת נחמיה שמואל ליבוביץ': "הרב ר' חיים הירשענזאהן - מנחה לבית הספרים הלאמי והאוניברסיטאי בירושלים ת"ו. / ט' חשון, תרפ"ט. ברוקלין, נ.י. [ניו יורק] נ-ש-ל [נחמיה שמואל ליבוביץ']." בצדו הימני העליון של התצלום, מודבק תו הספר של ליבוביץ': "מספרי נחמיה שמואל ליבאוויטש". על התצלום לא מצויין תאריך או מקום הפקתו, אך יש לשער כי הודפס בארצות הברית, בתחילת המאה העשרים. בתיק גם: גזיר עתון, כנראה מתוך עתון יומי ביידיש אשר הופיע בארצות הברית בראשית שנות השלושים, ובו דיוקן הרב הירשנזון.

כותר הירשנזון, חיים בן יעקב מרדכי. -Hayim Hirshenzon
כותרים נוספים Hayim Hirshenzon
שנה ca. 1905-1930
הערות File Record
1857-1935. רב בקהילות ניו ג'רזי, ארצות הברית
חוקר במדעי היהדות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 112
מספר מערכת 990027675400205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?