חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס של ציור דיוקן הרב שלמה הירשל: הדפס אבן, שחור לבן, 24.5X32 ס"מ, מודבק ללוח שבגבו חותמת "גנזי יוסף" - תרומת ד"ר יוסף חזנוביץ' לבית הספרים הלאומי. תחת דיוקן הרב הירשל, נדפס: "תמונת ארמ"י החכם הכולל הגאון הגדול מה"ר שלמה בן ארמ"י הגאון הגדול החכם הכולל מה"ר צבי זצ"ל אב"ד דק"ק אשכנזים בלונדון והמדינה ענגלאנד - S. Hirschel/ Grand Rabbin de Londre". על ההדפס לא צויינו מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הודפס בצרפת, בשנות העשרים של המאה התשע עשרה. ; 2. תחריט דיוקנו של הרב הרשל: הדפס, שחור לבן, כנראה נתלש מתוך גליון של כתב העת European Magazine מחודש אפריל 1811. ; 3. תחריט דיוקנו של הרב הירשל משנת 1808: הדפס בגודל 14.5X22 ס"מ. תחת דיוקנו, נדפסו תאריו בעברית וכן נוסף באנגלית הכיתוב: The Rev. Solomon Hirschell; Chief Rabbi of the German and Polish Jews in England. בתיק גם: קטע מתוך מחזור מכל השנה כמנהג פולין, לונדון, תקס"ז, ובו תחריט זה, וכן תצלום מוקטן של התחריט, בהוצאת פופלאואר, ברלין.

כותר הרשל, שלמה בן צבי הירש. -Solomon Hirschell
כותרים נוספים Solomon Hirschell
שנה 1808-1880
הערות File Record
1761-1842. הרב האשכנזי הראשי של בריטניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 109
מספר מערכת 990027675350205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?