קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • תמונה
 • ארכיון

בתיק:;1. תצלום דיוקנו של פרופסור יוליוס הירשברג: הדפס חלבון, 13X20 ס"מ, מוצמד לכרטיס שעליו מוטבע שם הצלם אשר הפיקו, בעיר ברלין. לגב התצלום הוצמדה הקדשה בכתב ידו של הירשברג משנת 1889.;2. דף ובו הדפס רשת (צינקוגרפיה) של דיוקן פרופ' הירשנברג, בגווני חום. בראש הדף, כותרת: "Zum achtzigsten Geburtstag" - כנראה נתלש מתוך פרסום כלשהו אשר הוקדש לפרופ' הירשברג עם הגיעו לגבורות, בשנת 1923.;3. תצלום דיוקנו של יוליוס הירשברג: הדפס חלבון בפורמט Cabinet card, גווני חום, 16.5X10.5 ס"מ, הופק בשנת 1893 בעיר ברלין. בגב התצלום, הקדשה בעברית מאת התורם, מר זבלודובסקי, אשר שיגר את התצלום לבית הספרים הלאומי ("בית האוצר") באמצעות ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק.;4. כרטיס שעליו מודבקים רפרודוקציה של תצלום דיוקנו וחתימתו של הירשברג, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר הירשברג, יוליוס.
כותרים נוספים Julius Hirschberg.
שנה 1884-1923
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1843-1925. חוקר רפואת עיניים
הסטוריון של הרפואה.
מספר מערכת 990027675290205171
תיאור בתיק:
1. תצלום דיוקנו של פרופסור יוליוס הירשברג: הדפס חלבון, 13X20 ס"מ, מוצמד לכרטיס שעליו מוטבע שם הצלם אשר הפיקו, בעיר ברלין. לגב התצלום הוצמדה הקדשה בכתב ידו של הירשברג משנת 1889.
2. דף ובו הדפס רשת (צינקוגרפיה) של דיוקן פרופ' הירשנברג, בגווני חום. בראש הדף, כותרת: "Zum achtzigsten Geburtstag" - כנראה נתלש מתוך פרסום כלשהו אשר הוקדש לפרופ' הירשברג עם הגיעו לגבורות, בשנת 1923.
3. תצלום דיוקנו של יוליוס הירשברג: הדפס חלבון בפורמט Cabinet card, גווני חום, 16.5X10.5 ס"מ, הופק בשנת 1893 בעיר ברלין. בגב התצלום, הקדשה בעברית מאת התורם, מר זבלודובסקי, אשר שיגר את התצלום לבית הספרים הלאומי ("בית האוצר") באמצעות ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק.
4. כרטיס שעליו מודבקים רפרודוקציה של תצלום דיוקנו וחתימתו של הירשברג, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.
קישורים הירשברג, יוליוס.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?