חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ציור דיוקנו של הרב שמשון רפאל הירש בצעירותו: הדפס אבן, שחור לבן, 27X37 ס"מ. תחת דיוקנו נדפס בגרמנית: Samson Raphael Hirsch / Grossherzog Aldenburg Landrabbiner. הדפס זה נתרם לאוסף על ידי יצחק היינמן בחודש דצמבר 1950, מעזבון סבו, גבאי בית הכנסת בעיירה וילדסהאוזן. ; 2. כרזה ובה דיוקן הרב שמשון רפאל הירש, כנראה על פי תצלום: הדפס, גווני חום, 27.5X39 ס"מ, ללא ציון מקום או זמן ההפקה. תחת דיוקן הירש, כותרת בעברית ובגרמנית. ; 3. שלושה הדפסים שונים ובהם ציורי דיוקן הרב שמשון רפאל הירש, בהם ליתוגרפיה מאת הרמן שטרוק. ; 4. חמש גלויות, בהוצאות שונות, שתיים מהן זהות, ובהן דיוקן הרב שמשון רפאל הירש. הגלויות הופקו בפולין, שוייץ ואוסטריה, לפני מלחמת העולם השנייה. ; 5. שני תצלומים בתבנית Carte de visite, ובהם רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן הרב שמשון רפאל הירש בצעירותו, בתלבושת רשמית. באחד התצלומים נוסף זקן לפניו של הרב.

כותר הירש, שמשון רפאל. -Samaon Raphael Hirsch
כותרים נוספים Samaon Raphael Hirsch
שנה ca. 1835-1935
הערות File Record
1808-1888. רב, פוסק, פרשן ומחבר
מנהיג היהדות החרדית בגרמניה במאה התשע עשרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 105
מספר מערכת 990027675250205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?