חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גזרי עתונות ובהם דיוקן הברון מוריס דה הירש. ; 2. שני כרטיסי "שנה טובה", בגדלים שונים, שמצדם האחד דיוקן הברון הירש. יש להניח, כי כרטיסי ברכה אלה הופקו בארצות הברית, בסוף המאה התשע עשרה. ; 3. ליתוגרפיה בגודל 61X44 ס"מ, ובה ציור דיוקנו של הברון מוריס דה הירש, הופקה באוסטריה, כנראה בסוף המאה התשע עשרה. הדפס זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. ; 4. הדפס בגודל 40X52 ס"מ ובו דיוקנאות הברון הירש ורעייתו, קלרה הירש, מוקפים במסגרת סגלגלה ובעיטורים רבים, בגווני חום. תחת דיוקן הברון הירש נכתב: "השר הנדיב משה באראן הירש - Moritz Baron Hirsch" ותחת דיוקן רעייתו: "הגברת הנדיבה מ' קלארא אשת השר משה באראן הירש - Klara Baronin Hirsch". הדפס זה הופק בעיר ברסלאו, בהוצאת שוטלנדר (S. Schottlaender, Breslau) כנראה בסוף המאה התשע עשרה או ראשית המאה העשרים. ; 5. הדפס בגודל 28X39.5 ס"מ ובו ציור דיוקנו של הברון הירש, ותחתיו שמו בעברית, גרמנית ורוסית. על ההדפס לא צויין מקום או תאריך הפקתו. ; 6. שלושה תצלומים בפורמט Cabinet card, גוני חום, ובהם תצלום דיוקנו של הברון מוריס דה הירש. על התצלומים אין כל ציון של מקום או זמן הפקתם. ; 7. רפרודוקציות שונות של דיוקן הברון הירש, בהן הדפס שהופק בארצות הבקרית בשנת 1891. ; 8. תבליט של דיוקן הברון הירש, עשוי מחומר פלסטי כלשהו, בגודל 10X15 ס"מ. תחת דיוקנו, נכתב ברוסית: "Барон М. Гиршъ" יש לשער, כי תבליט זה הופק ברוסיה בתחילת המאה העשרים.

כותר הירש, מוריס.: -Maurice de Hirsch
כותרים נוספים Maurice de Hirsch
שנה 1890-1931
הערות File Record
1831-1896. בנקאי ואיש עסקים יהודי
מגדולי הנדבנים במאה התשע עשרה
מייסד ההתיישבות היהודית בארגנטינה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 98
מספר מערכת 990027675110205171
קישורים הירש; מוריס.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?