קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון

בתיק: שני הדפסים ובהם דיוקן הזמרת סבינה היינפטר: הדפס בגודל 19X23 ס"מ, ובו דיוקנה ותחתיו הכתובת, בצרפתית: Melle. Heinefetter, ללא ציון מקורו; הדפס בגודל 12.5X19 ס"מ, ובו תחריט דיוקנה של סבינה היינפטר, מאת האמן פרנץ שטובר (Franz Stober). הדפס זה יצא לאור במסגרת הסדרה: "Gallerie der Zeitgenossen" בעיר הילדבורגהאוזן, גרמניה, בשנת 1830. הדפס זה מוצמד לקרטון שבגבו תוית "תקומה לתרבות ישראל" - כפי הנראה, הובא לספרייה במסגרת "אוצרות הגולה", לאחר מלחמת העולם השניה.

כותר הינפטר, סבינה.
כותרים נוספים Sabine Heinefetter.
שנה ca. 1830-1840
הערות File Record
1809-1872. זמרת אופרה גרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 84
מספר מערכת 990027674800205171
קישורים הינפטר, סבינה.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?