קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • תמונה
 • ארכיון

בתיק:;1. ליתוגרפיה של דיוקן היינריך היינה, שחור לבן, 45X60.5 ס"מ. על הליתוגרפיה מצויין כי הדיוקן צויר בידי האמן פכט (Pecht), פריס, בשנת 1840, והופק בעיר ברלין בשנת 1868. ההדפס מודבק על גבי קרטון קשיח שבגבו תוית אוסף האמנות של הקהילה היהודית בברלין, אשר תרם הדפס זה לאוסף שבדרון, בשנות העשרים המאוחרות של המאה העשרים.;2. רישום עפרון מקורי של דיוקן היינריך היינה, מאת האמן בושבייק (C. Buschbeik), חתום ומתוארך, 1846. רישום זה נתרם לאוסף על ידי ליאון קולב (Kolb) ורעייתו, בשנת 1960.;3. תצריב של דיוקן היינריך היינה, אוחז בשושנה, חתום בעפרון על ידי האמן, ולתר דוסנר (Walter Düssner). על ההדפס לא מצויין תאריך או מקום הפקתו.;4. שני הדפסים שונים, אחד מהם הופק בגרמניה בשנת 1924, ובהם תצלום שחור לבן של מסכת המוות של היינריך היינה. שני הדפסים אלו נלקחו מתוך פרסומים שונים.;5. שבעה הדפסים בטכניקות שונות, בהם תצריב אחד מאת ויליאם אונגר (William Unger) בהם נראה דיוקן היינריך היינה.;6. שלושה תצלומי רפרודוקציה שונים של דיוקן היינריך היינה.;7. גזרי עתונים וקטעים מתוך ספרים ופרסומים שונים, בהם נראה דיוקנו של היינריך היינה. רוב גזרי העתונים הנם מתוך פרסומים גרמניים מן הרבע הראשון של המאה העשרים.;8. עשר גלויות, בטכניקות שונות, בשחור לבן ובצבע, בהן נראית דמותו של היינריך היינה. גלויות אלו הופקו באוסטריה, בגרמניה וברוסיה, בין העשור האחרון של המאה התשע עשרה לעשור השני של המאה העשרים.;9. חמש גלויות שונות, בהן הדפסי חלבון בפורמט Cabinet card וכן Carte de visite, מתצלומים של דיוקנאות היינריך היינה; הופקו ברוסיה ובגרמניה.

כותר הינה, הינריך.
כותרים נוספים Heinrich Heine
שנה ca. 1846-1950
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1797-1856. משורר וסופר גרמני ממוצא יהודי.
מספר מערכת 990027674700205171
תיאור בתיק:
1. ליתוגרפיה של דיוקן היינריך היינה, שחור לבן, 45X60.5 ס"מ. על הליתוגרפיה מצויין כי הדיוקן צויר בידי האמן פכט (Pecht), פריס, בשנת 1840, והופק בעיר ברלין בשנת 1868. ההדפס מודבק על גבי קרטון קשיח שבגבו תוית אוסף האמנות של הקהילה היהודית בברלין, אשר תרם הדפס זה לאוסף שבדרון, בשנות העשרים המאוחרות של המאה העשרים.
2. רישום עפרון מקורי של דיוקן היינריך היינה, מאת האמן בושבייק (C. Buschbeik), חתום ומתוארך, 1846. רישום זה נתרם לאוסף על ידי ליאון קולב (Kolb) ורעייתו, בשנת 1960.
3. תצריב של דיוקן היינריך היינה, אוחז בשושנה, חתום בעפרון על ידי האמן, ולתר דוסנר (Walter Düssner). על ההדפס לא מצויין תאריך או מקום הפקתו.
4. שני הדפסים שונים, אחד מהם הופק בגרמניה בשנת 1924, ובהם תצלום שחור לבן של מסכת המוות של היינריך היינה. שני הדפסים אלו נלקחו מתוך פרסומים שונים.
5. שבעה הדפסים בטכניקות שונות, בהם תצריב אחד מאת ויליאם אונגר (William Unger) בהם נראה דיוקן היינריך היינה.
6. שלושה תצלומי רפרודוקציה שונים של דיוקן היינריך היינה.
7. גזרי עתונים וקטעים מתוך ספרים ופרסומים שונים, בהם נראה דיוקנו של היינריך היינה. רוב גזרי העתונים הנם מתוך פרסומים גרמניים מן הרבע הראשון של המאה העשרים.
8. עשר גלויות, בטכניקות שונות, בשחור לבן ובצבע, בהן נראית דמותו של היינריך היינה. גלויות אלו הופקו באוסטריה, בגרמניה וברוסיה, בין העשור האחרון של המאה התשע עשרה לעשור השני של המאה העשרים.
9. חמש גלויות שונות, בהן הדפסי חלבון בפורמט Cabinet card וכן Carte de visite, מתצלומים של דיוקנאות היינריך היינה
הופקו ברוסיה ובגרמניה.
קישורים הינה; הינריך.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?