חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של מוריץ היימן: הדפס כסף, שחור לבן, 23X29 ס"מ. על התצלום, חתימת ידו של הצלם, פריץ היימן, בנו של מוריץ היימן, אשר הפיק תצלום זה לרגל יום הולדתו החמישים, בשנת 1918. ; 2. דף פרסום מטעם בית מכירות פומביות בעיר ברלין, מחודש פברואר 1926. בדף זה, פרסומת למכירה פומבית בה תוצע לציבור ספרייתו הפרטית של מוריץ היימן. בצדו האחד של הדף, תצלום דיוקנו. ; 3. גזיר עתון, ללא ציון מקורו, ובו דיוקן מוריץ היימן; כרטיס ובו דיוקן מוקטן של היימן ודוגמת חתימת ידו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר הימן, מוריץ. -Moritz Heimann
כותרים נוספים Moritz Heimann
שנה 1918-1928
הערות File Record
1868-1925. סופר ומחזאי גרמני יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 76
מספר מערכת 990027674660205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?