חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

שתי גלויות בהוצאת "תל-חי, יפו-וינה", בהן מופיעה דמותו של יחיאל מיכל הלפרין: גלויה ובה צילום דיוקנו, בערך משנת 1910; גלוית "שנה טובה" ובה נראה הילפרין בחברת אנשי "השומר", ותחתיה כיתוב בעברית: "מיכאל הלפרין (זקן החבורה) בקבוצת שומרים". על שתי הגלויות לא צויין תאריך או מקום הפקתן, אך יש לשער כי הודפסו באוסטריה, במחצית הראשונה של שנות העשרים במאה העשרים.

כותר הלפרין, יחיאל מיכאל. -Yehiel Michel Heilprin
כותרים נוספים Yehiel Michel Heilprin
שנה ca. 1921-1927
הערות File Record
1860-1919. מאנשי העלייה הראשונה וחלוצי תנועת העבודה בארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 72
מספר מערכת 990027674610205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?