חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. שלושה עותקים של ליתוגרפיה מציור דיוקן עזריאל הילדסהיימר, מאת האמן הרמן שטרוק. אחד העותקים מודבק על גבי קרטון קשיח שבגבו מדבקה של המוזיאון היהודי שעל יד הקהילה היהודית בברלין. ליתוגרפיות אלו הופקו, יש להניח, בערך בשנת 1920. ; 2. אר בעה עותקים של כרזה בגודל 23X32 ס"מ, ובה דיוקן הרב הילדסהיימר, אשר הופק בהוצאת Jüdische Presse, Berlin, כנראה סמוך לפטירתו של הרב הילדסהיימר, בשנת 1899. תחת דיוקנו של הרב הודפסו דוגמאות כתב ידו וחתימתו בעברית ובגרמנית, וכן הכתובת: "צורת הרב המופלא הגאון פאר הדור נשיא בא"י / מוהר"ר עזריאל הילדעסהיימער זצ"ל / שהיה אב"ד ור"מ בק"ק אייזענשטאדט ח"י שנים משנת תרי"א עד שנת תרכ"א ואח"כ נתקבל לרב בקהל עדת ישראל בע"מ בערלין ויסד ביה"מ לרבנים בשנת תרל"ד ונגנז הארון ביום ב' ד' תמוז שנת תרנ"ט לפ"ק". ; 3. שני הדפסים זהים ובהם דיוקן הרב הילדסהיימר, נתלשו מתוך פרסום כלשהו; כרטיס ועליו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקנו ודוגמת חתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר הילדסהימר, עזריאל.: -Israel Hildesheimer
כותרים נוספים Israel Hildesheimer
שנה ca. 1899-1928
הערות File Record
1820-1899. ממנהיגי יהדות גרמניה
מייסד בית המדרש לרבנים בברלין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 68
מספר מערכת 990027674520205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?