חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. ציור דיוקנו של הירש הילדסהיימר, מאת האמן הרמן שטרוק: הדפס אבן, גווני חום, ללא ציון מקום או זמן ההפקה. בתחתית ההדפס העיר ד"ר אברהם שבדרון כי הדפס זה נתרם לאוסף על ידי הארכיון הציוני המרכזי, בשנת 1949. יש לשער כי הדפס זה הופק בגרמניה בעשור השני של המאה העשרים. ; 2. שתי גלויות זהות, בהוצאת ס. ליפשיץ (S. Lifschitz) ובהן תצלום דיוקן הילדסהיימר. על הגלויות לא מצויין תאריך הפקתן. בתיק גם: גזיר עתון מתוך כתב העת היהודי-גרמני Ost und West, גליון 1, 1911, ובו אותו דיוקן.

כותר הילדסהימר, נפתלי צבי בן עזריאל.: -Hirsch Hildesheimer.
כותרים נוספים Hirsch Hildesheimer.
שנה ca. 1900-1920
הערות File Record
1855-1910. חוקר ומלומד יהודי בגרמניה
ממנהיגי היהדות הגרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 66
מספר מערכת 990027674480205171
קישורים הילדסהימר, נפתלי צבי בן עזריאל.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?