חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של יוליוס הוטנר: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X11.5 ס"מ, הופק בעיר גטבורג, שבדיה. בגב התצלום, הודפס במכונת כתיבה: Consul General Julius Hüttner, Göteborg, Sweden. תצלום זה נשלח בצירוף מכתב אל פרופ' שמואל הוגו ברגמן, במלאת שמונים שנה ליוליוס הוטנר, ונתרם על ידי פרופ' ברגמן לאוסף עם קבלתו. ראה ארכיון ברגמן, Arc. 4* 1502 תיק 1133.

כותר הוטנר, יוליוס. -Julius Hüttner.
כותרים נוספים Julius Hüttner.
שנה 1961
הערות File Record
1881-1963. מנכבדי הקהילה היהודית בעיר גטבורג, שבדיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 64
מספר מערכת 990027674460205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?