חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של יעקב דה האז: הדפס בפורמט Cabinet card, שחור לבן, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר לונדון. בתחתית התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא הוצא מתוך ארכיון דוד וולפסון בשנת 1938. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוגדל של דיוקן זה וכן שני גזרי עתונות, ללא ציון מקורם, ובהם דיוקן דה האז משנים משנותיו האחרונות.

כותר הז, יעקב דה.: -Jacob de Haas
כותרים נוספים Jacob de Haas
שנה ca. 1895-1935
הערות File Record
1872-1937. סופר, עתונאי ופעיל ציוני
ממשתתפי הקונגרס הציוני הראשון בבזל
יושב ראש התנועה הציונית בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 54
מספר מערכת 990027674240205171
קישורים הז, יעקב דה.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?