חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הסופר והמורה יצחק הורוויץ: הדפס בפורמט Cabinet card, גווני חום, 10.5X14.5 ס"מ. על גבי התצלום, על נייר המגן שמעליו ובגבו, חותמת של הצלם יהודה וולפרט, בעברית ובלועזית: "פאטאגראף יהודה וואולפפאהרט בירושלם עה"ק / Photograph J. Wulffahrt Jerusalem". בגב התצלום, כתב הורויץ את שמו ותחתיו הוסיף: "יליד ירושלם בן ילידת חברון". תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, בשנת 1912, ועל כן יש לשער כי הופק סמוך לזמן זה.

כותר הורביץ, יצחק. -Isaac Horowitz
כותרים נוספים Isaac Horowitz
שנה ca. 1910-1912
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 52
מספר מערכת 990027674210205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?