חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב הורוויץ, בפורמט Carte de visite, גווני חום, 6.5X10.5 ס"מ. התצלום הופק בעיר פרנקפורט ע"נ מיין, כנראה בראשית המאה העשרים, ונתרם לאוסף על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ' סמוך לאותו זמן. ; 2. תצלום רפרודוקציה של דיוקן הרב הורוויץ: הדפס כסף, גווני חום, 6.5X10 ס"מ, ללא ציון תאריך הפקתו. ; 3. כרטיס שעליו מודבקים רפרודוקציה של דיוקן הורוויץ וחתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר הורביץ, מרדכי בן יוסף חיים, הלוי. -Marcus Horovitz
כותרים נוספים Marcus Horovitz
שנה ca. 1900-1928
הערות File Record
1844-1910. רב קהילת פרנקפורט ע"נ מיין
נשיא אגודת רבני גרמניה
מלומד והיסטוריון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 48
מספר מערכת 990027674150205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?