חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

תצלום דיוקנו של המשורר יששכר בריש הורוביץ: הדפס חלבון בפורמט Cabinet card, גווני חום, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר ורשה. על התצלום נכתב בדיו: "ישכר בעריש הלוי איש הורויץ המכנה צוריהו הלוי. ווארשא, כ"ב לחדש אב תרנ"ה". בגב התצלום, הקדשה ארוכה בעברית מאת הורביץ אל ד"ר יוסף חזנוביץ', אשר תרם תצלום זה לבית הספרים. בתיק גם: הדפס שחור לבן, ובו דיוקן הורביץ, נלקח מתוך ספרו: מירושלים בבלה, ווארשא, דפוס גינז, תרס"א.

כותר הורביץ, יששכר בריש. -Issacher Berisch Hurwitz.
כותרים נוספים Issacher Berisch Hurwitz.
שנה 1895-1901
הערות File Record
1835-1905. משורר עברי מתקופת התחיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 46
מספר מערכת 990027674110205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?