חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

שני הדפסים ובהם דיוקנאות הרב אלעזר הורביץ בתקופות שונות של חייו. בתיק: ; 1. ציור דיוקן הרב אלעזר הורביץ בצעירותו, אוחז בספר: הדפס אבן, שחור לבן, 20X25 ס"מ, מודבק על גבי קרטון קשיח, שבגבו חותמת "גנזי יוסף בירושלם" - תרומת ד"ר יוסף חזנוביץ' לבית הספרים הלאומי. תחת הדיוקן, כותרת בגרמנית: "Latzar Horwitz - Rabbiner in Wien". על ההדפס לא מצויין תאריך או מקום הפקתו. ; 2. הדפס ובו תחריט דיוקנו של הרב הורביץ בזקנתו, מוקף במסגרת סגלגלה, 23X29 ס"מ. תחת דיוקנו נדפס בעברית: "תמונת הרב הגאון פאר עמו ועדתו מו"ה אלעזר הלוי איש הורוויץ זצ"ל אשר היה מורה ומנהל לעדת ווין הבירה ארבעים שנה..." הדפס זה הופק בעיר וינה, כנראה זמן קצר לאחר פטירת הרב הורביץ.

כותר הורביץ, אלעזר. -Latzar Horwitz
כותרים נוספים Latzar Horwitz
שנה ca. 1840-1870
הערות File Record
1804-1868. רב קהילת וינה
פוסק ומנהיג רוחני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 42
מספר מערכת 990027674050205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?