חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שני תצלומי דיוקן של שמואל אבא הורודצקי. בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הורודצקי יושב סמוך שולחן, ואוחז ספר בידו: הדפס בפורמט Cabinet card, שחור לבן, 10X16 ס"מ, הופק בעיר מראנו, איטליה. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של הורודצקי אל ד"ר יוסף חזנוביץ', בציון התאריך, 29 בינואר 1895. ; 2. תצלום דיוקן הורודצקי, בצדודית: הדפס בפורמט Carte de visite, גווני חום, 6.5X10 ס"מ, הופק בעיר ברן, שוייץ. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, 1912, ועל כן יש לשער כי הופק סמוך לזמן זה.

כותר הורודצקי, שמואל אבא. -Samuel Aba Horodezky.
כותרים נוספים Samuel Aba Horodezky.
שנה 1895-1912
הערות File Record
1871-1957. חוקר תולדות הקבלה והחסידות
היסטוריון וסופר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 41
מספר מערכת 990027674040205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?