חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של האסטרונום ליאון הופנגל: הדפס כסף, שחור לבן, 10X13 ס"מ, הופק בעיר ורשה, פולין, כנראה בסוף שנות העשרים של המאה העשרים. בגב התצלום, נרשמו תאריכי לידתו ופטירתו של הופנגל בלועזית, בדיו. תחת התאריכים, נדפס במכונת כתיבה עברית: "ספריתו העשירה נמסרה למתנה לבית הספרים הלאמי והאוניברסיטאי בירושלים ע"י אמו בלה הופנגל ממשפחת לינדנשט בשנות תרצ"ד-תרצ"ה דרך חברת "דורשי האוניברסיטה", ורשה." בתיק גם: גליון של כתב העת הגרמני Astronomische Nachrichten מחודש מארס 1933 ובו ידיעה על פטירתו של ליאון הופנגל, בעמוד האחורי; גלויה בכתב יד, בגרמנית, מיום 9 במארס 1933, מאת בוטלינגר (N. F. Bottlinger) כנראה אל אמו של ליאון הופנגל, ובה דברי תנחומים על מות בנה; דף בודד מודפס במכונת כתיבה, גרמנית, ובו דברים שנשא הרב הראשי לעיר וילנה, יצחק רובינשטיין, לזכרו של הופנגל.

כותר הופנגל, לאון. -Leon Hufnagel
כותרים נוספים Leon Hufnagel
שנה 1929-1933
הערות File Record
1893-1933. אסטרונום ומדען יהודי בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 35
מספר מערכת 990027673940205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?