חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. דיוקן דוד צבי הופמן, מאת האמן הרמן שטרוק: הדפס אבן על נייר גיגית, 24X33 ס"מ, חתום בעפרון על ידי האמן. בתחתית ההדפס, ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי הרמן שטרוק עצמו, בשנת 1931. בתיק גם: ארבעה תצלומי רפרודוקציה זהים, שחור לבן, מהדפס זה. ; 2. קטע מתוך עתון או כתב עת יהודי גרמני כלשהו, ובו תחריט דיוקנו של דוד צבי הופמן. על גזיר העתון לא מצויין מקורו, אך יש לשער כי הופיע בגרמניה בסוף המאה התשע עשרה.

כותר הופמן, דוד צבי בן משה. -David Hoffmann
כותרים נוספים David Hoffmann
שנה ca. 1890-1920
הערות File Record
1843-1921. רב ופוסק
חוקר במדעי היהדות
רקטור בית המדרש לרבנים בברלין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 31
מספר מערכת 990027673880205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?