חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. דיוקן הרב שמואל הולדהיים: הדפס אבן, שחור לבן, 28X40 ס"מ, הופק בעיר ברלין, בערך בשנת 1840. תחת דיוקנו נדפס בגרמנית: "Dr. Holdheim - Ober Rabbiner in Mecklenburg Schwerin" ; 2. ציור דיוקנו של הרב הולדהיים, מטיף מעל דוכן: הדפס אבן, שחור לבן, 22X28 ס"מ. הדפס זה הופק בין השנים 1840-1847 בגרמניה. ; 3. שני תצלומי רפרודוקציה זהים מהדפס ובו דיוקן הרב הולדהיים, מודבקים על גבי כרטיסים: הדפס חלבון, גווני חום, 5.5X8.5 ס"מ. על גבי הדפסים אלה, שהופקו כנראה בשנות השבעים של המאה התשע עשרה, לא צויין מקום או זמן הפקתם. ; 4. כרטיס ועליו מודבקים רפרודוקציה של דיוקן הולדהיים וחתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר הולדהים, שמואל. -Samuel Holdheim
כותרים נוספים Samuel Holdheim
שנה 1840-1928
הערות File Record
1806-1860. מראשי תנועת הרפורמה ביהדות גרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 15
מספר מערכת 990027673660205171
קישורים הולדהים; שמואל.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?