חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום רפרודוקציה של דיוקן הרב יוסף זונדל הוטנר (ר' זונדל איישישוקר) משנת חייו האחרונה, 1919: הדפס כסף, שחור לבן, 6X8.5 ס"מ. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1951 על ידי צבי קנאל. יש להניח, כי תצלום רפרודוקציה זה הופק סמוך לאותה שנה. עוד נוספו בגב התצלום, פרטים שונים על חייו וחיבוריו של הרב, בדיו, בכתב יד.

כותר הוטנר, יוסף זונדל בן חיים.
שנה ca. 1945-1950
הערות File Record
1846-1919. רב קהילת איישישוק, ליטא
מנהיג רוחני ופוסק.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 13
מספר מערכת 990027673640205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?