חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב יקותיאל איסר הדס: הדפס בפורמט Carte de visite, שחור לבן, 6X10 ס"מ, ללא ציון מקום או זמן ההפקה. בתיק גם: הגדלה מתצלום זה, בטכניקה של הדפס כסף, שחור לבן, 25X30 ס"מ, כנראה משנות העשרים של המאה העשרים. תצלומים אלה הופקדו לצמיתות בספרייה הלאומית בשנת 1961 על ידי ד"ר ישראל קלויזנר מן הארכיון הציוני המרכזי.

כותר הודס, יקותיאל איסר. -Yekutiel Isser Hodes
כותרים נוספים Yekutiel Isser Hodes
שנה ca. 1890-1930
הערות File Record
1846-1924. רב חסידי
פעל בליטא ובירושלים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 12
מספר מערכת 990027673630205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?