קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. כרזה בגודל 21X26 ס"מ מודפסת על גבי נייר עבה, בגווני כחול, ובה דיוקן פריץ הבר ותקציר קורות חייו, בספרדית. כרזה זו הופיעה בשנת 1949 במקסיקו, במסגרת הסדרה: Grandes Figuras Judías de Todas las Epocas.;2. תצלום דיוקנו של פריץ הבר: הדפס כסף, שחור לבן, 18X24 ס"מ, ללא ציון מקום או תאריך ההפקה. בגב התצלום, נכתב בעפרון, בגרמנית, תקציר קורות חייו של הבר. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1969 על ידי ליזה קצנלסון. יש להניח כי הוא הוצא מתוך ארכיון הוצאת ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון.;3. תצלום דיוקנו של פריץ הבר: הדפס כסף, גווני חום, 11.5X16 ס"מ, הופק בעיר ברלין על ידי סוכנות הידיעות הגרמנית Transocean.;4. קטעים מן העתונות הגרמנית ובהם דיוקן פריץ הבר, ללא ציון מקורם.

כותר הבר, פריץ.
שנה 1911-1949
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1868-1934. כימאי גרמני
ראש המכון הגרמני לכימיה פיסיקלית בברלין
ממפתחיה העיקריים של תעשיית הלוחמה הכימית בגרמניה.
מספר מערכת 990027663120205171
תיאור בתיק:
1. כרזה בגודל 21X26 ס"מ מודפסת על גבי נייר עבה, בגווני כחול, ובה דיוקן פריץ הבר ותקציר קורות חייו, בספרדית. כרזה זו הופיעה בשנת 1949 במקסיקו, במסגרת הסדרה: Grandes Figuras Judías de Todas las Epocas.
2. תצלום דיוקנו של פריץ הבר: הדפס כסף, שחור לבן, 18X24 ס"מ, ללא ציון מקום או תאריך ההפקה. בגב התצלום, נכתב בעפרון, בגרמנית, תקציר קורות חייו של הבר. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1969 על ידי ליזה קצנלסון. יש להניח כי הוא הוצא מתוך ארכיון הוצאת ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון.
3. תצלום דיוקנו של פריץ הבר: הדפס כסף, גווני חום, 11.5X16 ס"מ, הופק בעיר ברלין על ידי סוכנות הידיעות הגרמנית Transocean.
4. קטעים מן העתונות הגרמנית ובהם דיוקן פריץ הבר, ללא ציון מקורם.
קישורים הבר, פריץ.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?