חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: גלויה ובה הדפס רשת (צינקוגרפיה) שחור לבן, מתצלום דיוקנו של הרב שמואל צבי דנציגר, האדמו"ר מאלכסנדר. תחת דיוקנו נדפס בעברית: "צורת מרן הקדוש אדמו"ר מאלעקסאנדער זצ"ל". על הגלויה לא מצויין מקום או זמן הפקתה.

כותר דנציגר, שמואל צבי בן יחיאל. -Shmuel Zvi Danziger
כותרים נוספים Shmuel Zvi Danziger
שנה ca. 1925-1950
הערות File Record
1860-1924. האדמו"ר השלישי של חסידות אלכסנדר ומחבר "תפארת שמואל"
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 04 53
מספר מערכת 990027662690205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?