חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה של דיוקן הרב משה יהושע יהודה לייב דיסקין, בפורמט של Cabinet card: הדפס חלבון, 11X16 ס"מ, ללא ציון מקום או זמן ההפקה - יש לשער, כי הופק לאחר פטירת הרב, בשנת 1898. בגב התצלום, חותמת בעלות של ד"ר יוסף חזנוביץ', אשר תרם תצלום זה לבית הספרים והוסיף בכתב ידו, בדיו, את ההערה: "הגאון ר' יהושע ליב בהגאון רבי בנימין דיסקין זצ"ל אב"ד דק"ק בריסק - נפטר בירושלים". ; 2. שתי ליתוגרפיות, בלתי זהות, ובהן ציור דיוקנו של הרב דיסקין: הדפס אבן, 21X26 ס"מ, הופקו בדפוס מונזון, ירושלים, בערך בשנת 1900. ; 3. גלויה בהוצאת "מסורה", ירושלים, כנרארה משנות השבעים של המאה העשרים וקטעים מפרסומים שונים של בית היתומים "דיסקין" והישיבה הגדולה של מאה שערים, ירושלים, בהם מופיע דיוקן הרב דיסקין. ; משה יהושע יהודה ליב דיסקין, 1898-1817. ממנהיגי הזרם הקנאי ביישוב הישן.

כותר דיסקין, משה יהושע יהודה ליב.
כותרים נוספים Leib Diskin
שנה ca. 1900-1970
הערות File Record
1818-1898. רב ופוסק בליטא
מנהיג "היישוב הישן" בירושלים
מיסד בית יתומים וישיבה בירושלים
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 04 44
מספר מערכת 990027662570205171
קישורים View File

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?