חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב חיים בז'רנו, יושב: שחור לבן, 15X21 ס"מ, מודבק על גבי קרטון עבה הנושא את שם חברת הצילום שהפיקה אותו: Sebah & Joailler, Pera, Constantinople. בגב התצלום, הוסיף אברהם שבדרון הערה בכתב ידו, כי הוא נתרם לאוסף על ידי משפחת בז'רנו, בשנת 1952. על התצלום עצמו הקדשה כתובה בעט, בצרפתית, כנראה מאת אחד מבני המשפחה. ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה דיוקן הרב בז'רנו, עומד: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב התצלום, נרשם באותיות לטיניות: Begerano Effendi Chachambaschi Konstantinopol. על התצלום מצויין שם הצלם שהפיקו, קרוב לוודאי בעיר איסטנבול, אך לא מצויין התאריך. על פי לבושו של הרב והעיטורים הרשמיים שהוא עוטה על גלימתו, הוא צולם לאחר קבלת תפקיד הרב הראשי ליהודי טורקיה.

כותר בז'רנו, חיים משה. -Haim Moshe Enrique Bejarano.
כותרים נוספים Haim Moshe Enrique Bejarano.
שנה ca. 1920-1930
הערות File Record
1846-1931. רב הקהילה הספרדית בעיר בוקרשט, ממייסדי תנועת חובבי ציון ברומניה. משנת 1920 ועד פטירתו, הרב הראשי ליהודי תורכיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 262
מספר מערכת 990027662470205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?