חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של ישראל דוידסון: הדפס כסף, גווני חום, 11X16 ס"מ. התצלום מודבק לקרטון מסגרת שעליו מוטבע שם הצלם אשר הפיק אותו, בעיר ניו יורק. תחת התצלום, הקדשה בכתב ידו של דוידסון אל נחמיה שמואל ליבאוויטש: "לידידי וחביבי באהבה שאינה תלויה בדבר / ישראל דאווידזאן, כ"ו אדר ראשון עטר"ת". תחת הקדשה זו, כתב נחמיה שמואל ליבאוויטש: "מנחה לבית הספרים הלאמי והאוניברסיטאי בירושלים ת"ו. ט' חשון, תרפ"ט. ברוקלין, נ. י. [ניו יורק]". בתיק גם: שלושה תצלומי רפרודוקציה, בגדלים שונים, מתוך דיוקן של ישראל דודסון אשר פורסם בעתון או כתב עת כלשהו, ללא ציון המקור.

כותר דודסון, ישראל.
כותרים נוספים Israel Davidson
שנה 1919-1970
הערות File Record
1870-1939. חוקר ספרות ישראל, רב ומלומד יהודי בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 04 15
מספר מערכת 990027662110205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?