חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס של דיוקן יעקב יוליוס דוד: תצריב, גווני חום, 16X24 ס"מ, הופק על ידי האמן יוהן לינדנר בעיר מינכן, גרמניה, בשנת 1898 והופץ על ידי הוצאת ספרים בברסלאו. תחת הדיוקן דוגמת חתימת ידו של דוד. ; 2. קטע מתוך כתב העת היהודי גרמני Ost und West, מספר 6, יוני 1909, ובו מאמר מאת מקס שרשל על יעקב יוליוס דוד, שבו גם משולב תצלום דיוקנו. ; 3. כרטיס ובו רפרודוקציה מוקטנת של תצלום דיוקן דוד וחתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון; קטע, כנראה מתוך קטלוג ספרים, ובו דיוקן דודבתוך פרסומת לרכישת כל כתביו, בגרמנית.

כותר דוד, יעקב יוליוס. -Jacob Julius David
כותרים נוספים Jacob Julius David
שנה 1898-1928
הערות File Record
1859-1906. סופר, משורר ועתונאי אוסטרי ממוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 04 12
מספר מערכת 990027662050205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?