חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה מוגדל של דיוקן צבי היינריך גרץ, נשען אל שולחן ובידו אוחז קולמוס: שחור לבן, 21.5X28.5 ס"מ. על התצלום לא מצויינים מקורו או שנת הפקתו. בתיק גם: שני עותקים מוקטנים של דיוקן זה. ; 2. שני הדפסים זהים של תחריט ובו דיוקן צבי גרץ המבוסס על התצלום שלעיל: גווני חום, 23X30 ס"מ. תחת דיוקנו דוגמת חתימתו בגרמנית ושמו ביידיש. ; 3. שתי גלויות בלתי זהות, בהוצאת "צנטרל", ורשה, ובהן ציור דיוקנו של גרץ. ; 4. שני הדפסים זהים מתחריט נחושת של דיוקן היינריך גרץ: שחור לבן, 12X17 ס"מ. יצא לאור בהוצאת אוסקר ליינר, לייפציג, כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. בתיק גם: ארבעה תצלומי רפרודקציה שונים של תחריט זה. ; 5. ליתוגרפיה של ציור דיוקן היינריך גרץ, מבוססת על התחריט שלעיל: שחור לבן, 25X32 ס"מ, הופקה בעיר ריגה, לטביה, בחודש אוקטובר 1887. בגב הדפס זה, חותמת "גנזי יוסף בירושלם" - תרומת יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק. ; 6. שתי רפרודוקציות שונות של דיוקן היינריך צבי גרץ לצד יצחק מרדכי יוסט: בתוך קטע ממאמרו של שמעון ברנפלד אשר הופיע בכתב העת "Ost und West", כרך 2, פברואר 1902; בגלויה אשר יצאה לאור ברוסיה, כנראה בראשית המאה, ובה ציור דיוקנותיהם. ; 7. רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן גרץ וחתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון

כותר גרץ, צבי.
כותרים נוספים Heinrich Graetz.
שנה ca. 1880-1930
הערות File Record
1817-1891. הסטוריון של עם ישראל וחוקר מקרא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 152
מספר מערכת 990027661830205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?