חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

ארבע גלויות, שתיים מהן זהות, ובהן דיוקן אלפרד גרינפלד, וכן הדפס ובו דיוקנו ודוגמת חתימת ידו בגווני חום, 19X25 ס"מ. על כל הגלויות לא מצויין תאריך הפקתן. בשתי הגלויות הזהות, קריקטורה צבעונית של גרינפלד ליד הפסנתר. בגב אחת מהן, איגרת שנשלחה מהעיר קרלסבד אל מרתה שנאבל (Martha Schnabel) בעיר ברליץ, בוואריה, בחודש יולי 1912.

כותר גרינפלד, אלפרד.: -Alfred Grünfeld
כותרים נוספים Alfred Grünfeld
שנה ca. 1890-1920
הערות File Record
1852-1924. פסנתרן ומלחין אוסטרי
מונה על ידי הקיסר וילהלם הראשון לתפקיד "פסנתרן החצר"
מראשוני המוסיקאים שהקליטו את ביצועיהם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 147
מספר מערכת 990027661750205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?