חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שלושה תצלומי דיוקן, שניים מהם זהים, בהם נראית דמותו של משה גרינזייד: תצלום דיוקנו נשען על כסא, שחור לבן, 11X17.5 ס"מ, הופק על ידי צלם מהעיר ברודי (Brody), בערך בשנת 1924 ונתרם לאוסף שבדרון על ידי עקיבא דיסטנפלד; שני תצלומי דיוקן של משה גרינזייד, אוחז במקל: שחור לבן, 5.5X8.5 ו-8X11 ס"מ. ההעתק הגדול יותר מודבק על גבי נייר שבראשו תקציר קורות חייו של גרינזייד, ביידיש, בכתב ידו, בדיו.

כותר גרינזיד, משה.
שנה 1924-1925
הערות File Record
1838-1923. חסיד תושב העיירה פודקמין (Podkamen, Підкамінь), גליציה. התפרסם כאחד מן הגיבורים היהודים שסייעו לפולנים בזמן ההתקוממות נגד שלטונות הצאר בשנת 1863. התפרנס ממלאכת עשיית עטרות לבגדי כהונה וצביעה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 145
מספר מערכת 990027661720205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?