חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שני תצלומי דיוקן של ליאופולד יעקב גרינברג, מתקופות שונות בחייו. בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של גרינברג, משנת 1903: הדפס שחור לבן, 10X15 ס"מ, מודבק על גבי קרטון מסגרת שבו מוטבע שם הצלם אשר הפיק תצלום זה, בעיר לונדון. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של גרינברג אל דוד וולפסון, בזל, אוגוסט 1903. ; 2. הדפס רשת (צינקוגרפיה) שחור לבן של דיוקן גרינברג, בערך משנת 1930, כנראה מתוך פרסום כלשהו, בגודל 19X25 ס"מ. בגב ההדפס ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי מזכירתו של גרינברג, גברת בוורלי, בשנת 1932.

כותר גרינברג, לאופולד יעקב.:
כותרים נוספים Greenberg
שנה 1903-1930
הערות File Record
1861-1931. עתונאי יהודי בריטי, עורך ה- Jewish Chronicle. נשא ונתן עם ממשלת בריטניה בשמו של הרצל, בנוגע ליישוב היהודים באל עריש ובאוגנדה. חבר הועד הפועל הציוני
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 138
מספר מערכת 990027661640205171
קישורים גרינברג, לאופולד יעקב.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?