חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אדוארד גלזר: הדפס מסוג Carte de visite, שחור לבן, 6.5X10.5 ס"מ, הופק בעיר מינכן, גרמניה. בגב התצלום, נרשמו בכתב יד, בגרמנית, פרטים ביוגרפיים על אודות גלזר, כנראה על ידי אחיו. בתיק גם: העתק זהה לתצלום זה, אשר הודבק לכרטיס כניסה חופשי לתערוכה המסחרית הגדולה של ברלין (Berliner Gewerbe-Ausstellung 1896) ועליו חתימת ידו של גלזר. ; 2. תצלום דיוקן של אדוארד גלזר: הדפס מסוג Cabinet card, גווני חום, 10.5X16.5 ס"מ. בגב התצלום נוספו פרטים ביוגרפיים על אודות גלזר, בכתב יד, גרמנית, כנראה על ידי אחיו. על התצלום לא מצויין תאריך הפקתו. ; 3. תצלום דיוקן של אדוארד גלזר, בעמידה: הדפס מסוג Cabinet card, גווני חום, 10X21 ס"מ, הופק בעיר מיכן, גרמניה, בערך בסוף שנות השמונים של המאה התשע עשרה. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי בן אחיו של גלזר, בשנת 1932. ; 4. שתי רפרודוקציות של דיוקן גלזר, על פי התצלומים שלעיל.

כותר גלזר, אדוארד.
כותרים נוספים Eduard Glaser
שנה 1886-1896
הערות File Record
1855-1908. אסטרונום וגיאוגרף
מזרחן וחוקר חצי האי ערב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 105
מספר מערכת 990027658530205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?