חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו ציור דיוקנו של מרדכי אהרן גינצבורג, ותחתיו שיר קינה על מותו בעברית, בשלושה בתים. הדפס זה הופק בעיר מינסק בשנת 1851. ההדפס נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי יוסף חזנוביץ'. ; 2. הדפס ובו ציור דיוקנו של מרדכי אהרן גינצבורג ותחתיו כתובת ובה שמו ותארכיכ לידתו ופטירתו, בעברית ובגרמנית. הדפס זה נתלש כנראה ממהדורת תרכ"ד של ספרו האוטוביוגרפי, "אביעזר". ; 3. תצלום רפרודוקציה, שחור לבן, 7.5X10 ס"מ, כנראה מתוך גלויה ובה דיוקן גינצבורג. על ההדפס לא מצויין תאריך או מקום הפקתו, אך יש לשער כי צולם בערך בשנת 1920.

כותר גינצבורג, מרדכי אהרן. -Mordechai Aharon Günzburg -Марк Арон Гинцбург
כותרים נוספים Mordechai Aharon Günzburg
Марк Арон Гинцбург
שנה 1851-1920
הערות File Record
1795-1846. סופר עברי, מתרגם ומחנך מתקופת ההשכלה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 97
מספר מערכת 990027658420205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?