חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הברון הורץ גינצבורג: שחור לבן, 14X18.5 ס"מ, מודבק על גבי קרטון קשיח, הופק בפריס. על התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם בשנת 1925 על ידי הצייר אבל פן. ; 2. תצלום רפרודוקציה מוגדל של דיוקן הברון גינצבורג וחתימת ידו: גווני חום, 22X36 ס"מ. על התצלום לא מצויין מקום או זמן הפקתו. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי הלגה מלכיור בשנת 1932. ; 3. גזיר עתון, מתוך עתון רוסי אשר יצא לאור בסנקט פטרבורג בסוף המאה התשע עשרה, ובו דיוקן הברון גינצבורג. ; 4. רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן הברון גינצבורג, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון

כותר גינצבורג, נפתלי הרץ. -Гораций Евзелевич Гинцбург -Baron Horace Gunzbourg.
כותרים נוספים Гораций Евзелевич Гинцбург
Baron Horace Gunzbourg.
שנה ca. 1890-1928
הערות File Record
1833-1909. בנקאי, נדבן ויועץ מלכותי ברוסיה
מראשי הקהילה היהודית בסנקט פטרבורג.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 96
מספר מערכת 990027658400205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?