חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הסופר נתן גורן (גרינבלט) בפורמט Carte de visite, גווני חום, 7X11 ס"מ, הופק בעיר וילנה. תצלום זה נשלח על ידי גורן למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, 1912. ; 2. קטע מתוך עתון יידיש כלשהו, כנראה ממזרח אירופה, יצא בין שתי מלחמות העולם, ובו חיתוך עץ של דיוקן נתן גורן מאת האמן איש קובנה, פיינשטין, ותחתיו הכתובת: "נתן גרינבלאט // ליטאגראפיא פון קינסטלער ח. פיינשטיין".

כותר גרן, נתן. -Natan Goren
כותרים נוספים Natan Goren
שנה ca. 1911-1939
הערות File Record
1887-1956. סופר עברי ומחנך
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 81
מספר מערכת 990027658150205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?