חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שני תצלומי דיוקן של חיים יונה גורלנד ; 1. תצלום דיוקן בפורמט Carte de visite, גווני חום, 6.5X10 ס"מ, הופק בעיר אודסה בערך בשנת 1885. תצלום זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי יוסף חזנוביץ'. ; 2. תצלום רפרודוקציה מוקטן של דיוקן ח"י גורלנד בתוך מסגרת סגלגלה וסביבה עיטורים: הדפס חלבון, 4.5X5.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס מעוטר. מעל הדיוקן, כתובת בעברית: "מאגיסטר ח"י גורלאנד". בגב הכרטיס, נכתב בדיו: "מתנה מר' אליעזר בר"א צוקרמן לגנזי יוסף בירושלם". בתיק גם: רפרודוקציה מוגדלת של דיוקן זה.

כותר גורלנד, חיים יונה. -Иона Хаим Гурлянд. -Haim Jonah Gurland.
כותרים נוספים Иона Хаим Гурлянд.
Haim Jonah Gurland.
שנה ca. 1885-1900
הערות File Record
1843-1890. חוקר והסטוריון יהודי ברוסיה
רב קהילת אודיסה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 80
מספר מערכת 990027658130205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?