חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יהודה לייב גורדון, פניו מעוטרות בזקן: הדפס חלבון בפורמט Cabinet card, גווני חום, 11X16 ס"מ. על התצלום סימני דיות ותיקונים אשר שימשו את חברת "לבנון", ורשה, לשם הדפסת גלויות מדיוקן מקורי זה. ; 2. תצלום דיוקנו של יהודה לייב גורדון: הדפס בפורמט Carte de visite, גווני חום, 10.5X6.5 ס"מ, הופק בעיר אודיסה, בערך בשנת 1885. בגב התצלום, חותמת בעלות של יוסף חזנוביץ'. ; 3. חמש עשרה גלויות והדפסים בהוצאת "לבנון", קרן קימת לישראל, ו"צנטרל", ורשה, ובהם דיוקן יהודה לייב גורדון, המבוסס על שני התצלומים שלעיל.

כותר גורדון, יהודה ליב בן אשר.
כותרים נוספים Yehuda Leib Gordon
שנה ca. 1885-1927
הערות File Record
ראה גם בארכיון יהודה ליב גורדון, Arc. 4° 761
1830-1892. גדול המשוררים העברים בתקופת ההשכלה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 76
מספר מערכת 990027658070205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?