חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב יואל מיכל גרוזוביק: הדפס חלבון בפורמט Cabinet card, גווני חום, 11X17 ס"מ; הופק בעיר פרנקפורט ע"נ מיין, גרמניה. תצלום זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ישראל איסר גולדבלום (יאפ"ז) באמצעות ד"ר יוסף חזנוביץ'. בגב התצלום, מדבקה ובה שמו וכתובתו של גולדבלום וכן תוספת בכתב ידו, בעברית: "ידיד נעורי הרב יואל מיכל גרוזאוויק מעיר שאקי. ראיתיו פנים בעברו דרך פאריז בחג השבועות התרנ"ג.// יאפ"ז".

כותר גרוזוביק, יואל מיכל.
שנה ca. 1893
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 73
מספר מערכת 990027658020205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?