חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום רפרודוקציה של דיוקן פרופסור לודביג גומפלוביץ': הדפס כסף, שחור לבן, 6X9 ס"מ. בגב התצלום, נרשם שמו של גומלוביץ בלועזית, בדיו, וכן נוספה הערה בכתב ידו של אברהם שבדרון כי תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי פרופ' שור, ורשה. בתיק גם: קטע מתוך עתון גרמני, כנראה משנת 1908, ובו דיוקן זהה לתצלום שלעיל וכן ידיעה קצרה בגרמנית על פרישתו של פרופ' גומפלוביץ' מהוראה לאחר שלושים ושלוש שנים, בגיל שבעים; כרטיס ובו רפרודוקציה של דיוקן גומפלוביץ', מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון

כותר גומפלוביץ, לודביג.: -Ludwig Gumplowicz -Ludwik Gumplowicz
כותרים נוספים Ludwig Gumplowicz
Ludwik Gumplowicz
שנה 1908-1928
הערות File Record
1838-1909. סוציולוג פולני אוסטרי
חוקר ומרצה באוניברסיטת גרץ.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 60
מספר מערכת 990027657820205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?