חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה של ציור דיוקן אליעזר גולדשמידט, מאת ארתור גלינר (Arthur Galliner) משנת 1932: הדפס כסף, שחור לבן, 12X17 ס"מ. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי גולדשמיט עצמו בשנת 1936. ; 2. הדפס רשת על קרטון ובו תצלום דיוקנו של אליעזר גולדשמיט, ותחתיו חתימת ידו בגרמנית, בדיו: שחור לבן, 15X20 ס"מ. בגב ההדפס ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי גולדשמיט עצמו בשנת 1940

כותר גולדשמיט, אליעזר.
כותרים נוספים Lazarus Goldschmidt
שנה 1932-1940
הערות File Record
1871-1950. חוקר, ביבליופיל ומלומד יהודי
מתרגם התלמוד הבבלי לגרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 46
מספר מערכת 990027657610205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?