חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: דף מתוך העתון "דער שפיגל" ביידיש, אשר הופיע בבואנוס איירס, ארגנטינה, ובו תצלום דיוקנה של השחקנית שרלוטה גולדשטיין בתפקיד מלכה'לע. תחת התמונה, המופיעה בגוף המאמר: "די לעגענדע וועגן 'יאשע קאלב'", הכותרת: "שארלאטא גאלדשטיין, אלס מלכהלע". מאמר זה פורסם, יש להניח, לרגל הופעתו של תיאטרון מוריס שווארץ במחזה "יאשע קאלב" [יושה עגל] בארגנטינה. בצדו השני של הדף, קאע ממאמר מאת מוריס שוורץ על המחזה, ובו משולב תצלום של קבוצת שחקני תאטרון היידיש שלו בפגישה עם יוזף שילדקרויט. על גזיר העתון לא מצויין תאריך.

כותר גולדשטין, שרלוטה. -Charlotte Goldstein.
כותרים נוספים Charlotte Goldstein.
שנה 1932
הערות File Record
שחקנית קולנוע ותיאטרון יהודיה בארצות הברית
משחקניות להקתו של מוריס שוורץ.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 41
מספר מערכת 990027657540205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?