קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של איגנץ גולדציהר בצעירותו, יושב וזרועו הימנית נשענת על ערימת ספרים: הדפס חלבון, גווני חום, 22X30 ס"מ. על התצלום לא מצויינים תאריך או מקום ההפקה, אך יש להניח כי הוא הודפס בשנות השבעים של המאה התשע עשרה, בהונגריה. ; 2. תצלום דיוקנו של איגנץ גולדציהר, ומצדדיו יושבים שני בניו: הדפס חלבון, גווני חום, 16.5X21 ס"מ. התצלום הופק בעיר בודפשט, הונגריה, כנראה בשנות התשעים של המאה התשע עשרה. ; 3. תצלום דיוקנו של איגנץ גולדציהר, בתלבושת פרופסור בעת שהותו באנגליה, בשנת 1906: שחור לבן, 6X9 ס"מ. ; 4. שני תצלומי דיוקן זהים של איגנץ גולדציהר משנת 1903. אחד התצלומים, בפורמט Cabinet card, שחור לבן, 13X21 ס"מ, הוצא מתוך ארכיון אברהם שלום יהודה. תצלום זה הופק בשנת 1910. התצלום השני, בפורמט Carte de visite, גווני חום, 6.5X11 ס"מ, הופק באותו סטודיו בעיר בודפשט, ונתרם לאוסף על ידי הרמן שטרוק בשנת 1931. בתחתית התצלום, חתימת ידו של גולדציהר בציון התאריך: 24 במאי 1903. ; 5. כרטיס ועליו מודבקים דיוקן מוקטן של איגנץ גולדציהר והעתק של חתימת ידו, מתוך כרטסת האישים של Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונד קצנלסון.

כותר גולדציהר, יצחק יהודה.
כותרים נוספים Ignac Goldziher
שנה ca. 1875-1910
הערות File Record
1850-1921. מזרחן
ממניחי היסוד לחקר האיסלאם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 37
מספר מערכת 990027657480205171
קישורים גולדציהר, יצחק יהודה.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?