חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של קולנל גולדסמיד, במדי הצבא הבריטי, ענוד בדרגות קולונל: גווני חום, 10X13 ס"מ. התצלום מודבק על גבי נייר מסגרת ירקרק שעליו סמל חנות הצילום אשר הפיקה אותו. בפינה השמאלית התחתונה של נייר המסגרת, מופיעה חתימת ידו של גולדסמיד, בדיו. יש לשער כי תצלום זה הופק בתקופת כהונתו של גולדסמיד כמפקד גייסות הצבא הבריטי, במחצית השנייה של שנות התשעים של המאה התשע עשרה. ; 2. כרזה ובה ציור דיוקנו של הקולונל גולדסמיד, על פי התצלום שלעיל: הדפס אבן, 38X51 ס"מ. תחת הציור, אשר נעשה על ידי האמן וולטון (W. C. Walton) מודפסת הכותרת: Colonel Albert Edward W. Goldsmid, M.V.O.. ההדפס הופק בעיר לונדון, כנראה גם-כן במחצית השנייה של שנות התשעים של המאה התשע עשרה. בתחתית ההדפס, ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי הלגה מלכיור בשנת 1929.

כותר גולדסמיד, אלברט אדוארד.
כותרים נוספים Albert Edward Goldsmid
שנה ca. 1894-1897
הערות File Record
1845-1904. קולונל בצבא בריטניה, היהודי בעל הדרגה הגבוהה ביותר בצבא הבריטי במאה התשע עשרה
מייסד ויושב ראש אגודת חובבי ציון בבריטניה ואירלנד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 33
מספר מערכת 990027657420205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?