חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של לודויג מקס גולדברגר: הדפס בגווני חום, 10X15 ס"מ, מודבק על גבי נייר מסגרת. על ההדפס ועל הנייר אליו הוא מוצמד, מוטבעת חותמת הצלם ארוין ראופ (Erwin Raupp), ברלין, וכן שנת הצילום: 1911. בתיק גם: גזיר עתון ובו דיוקן גולדברגר, ללא ציון מקורו או שנת פרסומו, וכן כרטיס קרטון שעליו מודפס תחריט נחושת של דיוקן גולדברגר, ותחתיו כתובת ביידיש: "געהיימראטה ל. מ. גאלדבערגער". על כרטיס זה לא מצויינים מקום או מן הפקתו, אך יש לשער כי הודפס בחייו של גולדברגר.

כותר גולדברגר, לודביג מקס.
כותרים נוספים Ludwig Max Goldberger.
שנה ca. 1900-1911
הערות File Record
1848-1913. כלכלן, יועץ כלכלי לממשלת פרוסיה ואיש עסקים יהודי גרמני
מפרנסי הקהילה היהודית בברלין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 25
מספר מערכת 990027657320205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?