חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שני תצלומי דיוקן של חוקר הרפואה ג'וזף גולדברגר. בתיק: ; 1. תצלום דיוקן גדול של ג'וזף גולדברגר: הדפס כסף, שחור לבן, 24X25 ס"מ. על התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי החברה ההסטורית היהודית בארצות הברית (American Jewish Historical Society) באמצעות המכון הלאומי לבריאות במרילנד, ארצות הברית (National Institute of Health, Maryland) בשנת 1950. ; 2. תצלום רפרודוקציה של דיוקן ג'וזף גולדברגר במדים, כנראה מדי שירות הרפואה הציבורית של ארצות הברית: הדפס כסף, שחור לבן, 21X25 ס"מ. בתחתית התצלום המקורי, הופיעה חתימת ידו של גולדברגר. רפרודוקציה זו הופקה בראשית שנות החמישים של המאה העשרים, כנראה על ידי ד"ר שלמה קגן (Dr. Solomon Kagan) לצורך פרסום כלשהו. תצלום זה נתרם על ידי ד"ר קגן לספריה הלאומית בשנת 1953.

כותר גולדברגר, ג'וזף.: -Joseph Goldberger
כותרים נוספים Joseph Goldberger
שנה ca. 1925-1950
הערות File Record
1874-1929. חוקר רפואה יהודי בארצות הברית
מועמד לפרס נובל על הישגיו בהדברת מחלות, בהן החיסון למחלת הפלגרה (Pellagra). מעמודי התווך של שירותי הרפואה הציבורית בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה צרפתית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 24
מספר מערכת 990027657310205171
קישורים גולדברגר, ג'וזף.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?